jste zde: úvodní » Spolupráce


Spolupráce

Desítka.eu - katalog prověřených firem, jen deset firem v každé kategorii. To je desítka.eu. Kvalitní firmy z mnoha oborů řemesel a služeb.

Bladex.cz - hledáte-li spolehlivou firmu provádějící řezání betonu, jádrové vrtání, broušení betonu a mnoho dalších služeb, určitě budete spokojení s firmou Bladex. Firma sídlí ve městě Plzeň, ale působí po celé ČR.

HO-PA.cz - kvalitní produkty a služby jakou jsou vestavěné skříně na míru, rolety a předokenní želuzie, brány a další produkty. Firma působí nejen ve městě Plzeň a okolí, ale v celém Plzeňském kraji.

Obchod s dluhy s.r.o. - agentura zabývající se službami jako je mimosoudní vymáhání pohledávek. Agenura s velmi úspěšnými výsledky v oboru vymáhání dluhů.

HAPPY DM GROUP - jsme velkoobchod dodávající výčepní zařízení, redukční ventily, pípy, pivní chlazení, destilační přístroje, spojovací materiál a další výčepní vybavení.

KEVIN FASHION ESHOP - Online prodej dámského i pánského sportovního a fashion oblečení OXBOW, oblečení O'NEILL a dětské oblečení Reima. E-shop se sportovním oblečením.

E-shop krása rukou - v našem e-shopu nakoupíte vše pro nehtovou modeláž, gelové nehty, barevné UV gely, akryl, UV lampy, nehtové tipy, modeláž nehtů. Levně a spolehlivě.

AR OKENNÍ TECHNIKA - kvalitní plastová a dřevěná okna pro nizkoenergetické a pasivní domy. Plastové vchodové dveře a vše další pro Váš dům.

NATURHOUSE - moderní zahradní dřevěné domky, chaty, domky na nářadí, zahradní doplňky a další dřevostavby od společnosti Naturmont.

Gatos.cz - plastová okna od českého výrobce otherm. Okna se zárukou až 7 let. Vzorkovna ve městě Plzeň a Rokycany.

Parketcentrum - podlahové centrum v Plzni, kde si vyberete nejen kvalitní podlahy, ale zároveň Vám zajistí spolehlivou a přesnou pokládku podlah. Laminátové, dřevěné plovoucí podlahy, linoleum.

Zkušenosti.eu - portál se zkušenostmi, hodnoceními a dalšími zajímavými informacemi.

Certifikáty kvality ISO

Naši klienti

Víte, že ...?

  • činnost bezpečnostní agentury není v ČR upravena žádným zákonem.
  • způsob a rozsah ostrahy objektů bezpečnostní agenturou určuje zpravidla vlastník objektu.
  • na území ČR působí kolem 4 tisíc bezpečnostních agentur na základě vydané koncesní listiny.
  • podíl smluv s bezpečnostními agenturami zadaných na základě nejnižší nabídky představuje v ČR až 90%.
  • v místě naší působnosti je Bezpečnostní agentura Plzeň schopna zajistit ostrahu objektů do 24 hodin.
  • v současné době zaměstnáváme 80-100 pracovníků.
  • na trhu komerční bezpečnosti aktivně působíme od roku 1994.
ISO 9001Certifikát ISO 9001 ISO 27001Certifikát ISO 27001

KP-TINEX spol. s r.o.
Škroupova 2, 301 36 Plzeň

tel: 377221175
fax: 377221176
mail: sluzby@kp-tinex.cz