jste zde: úvodní » Bezpečnostní agentura


Bezpečnostní agentura

Služby bezpečnostní agentury

Společnost provozuje Bezpečnostní agenturu Plzeň, jejíž název má přihlášený a zapsaný jako ochrannou známku v rejstříku ochranných známek u Úřadu průmyslového vlastnictví.

Bezpečnostní služby při ostraze objektů jsou návrhy, realizace, kontrola a údržba bezpečnostních opatření a služby s tímto spojené.

Bezpečnostní opatření jsou klíčové služby společnosti:

V těchto relevantních oblastech poskytujeme svým klientům služby „na klíč“, od přípravy a  návrhu, k vlastní realizaci, kontrole a údržbě.

Bezpečnostní prověrka

Bezpečnostní agentura úspěšně prošla bezpečnostní prověrkou organizace Národním bezpečnostním úřadem na stupeň Vyhrazené. Statutární zástupce disponuje prověřením na stupeň Vyhrazené.

Pojištění

Bezpečnostní agentura je pojištěna na odpovědnost související s provozní činností podnikatelů, zabývající se ochranou cizího majetku na částku 30 milionů korun.

Zkušenosti a růst

Bezpečnostní agentura má bohaté zkušenosti, které zohledňuje při získávání svých nových klientů maximální snahou o hledání takových řešení, která budou funkčně přínosná a ekonomicky výhodná. Od počátků své existence pravidelně vykazuje zisk a dynamický růst.

Zaměstnanci a vzdělávání

Bezpečnostní agentura disponuje profesionálním týmem, který je kvalifikačně i osobnostně připraven přispívat k maximálnímu využívání stávajících i budoucích moderních poznatků do systémů ochrany objektu a jejich aplikaci do praxe.

V naší bezpečnostní agentuře věnujeme pozornost rozvoji a vzdělání našich pracovníků. Jsme členy odborných sdružení, ve kterých se snažíme aktivně působit v námi vybraných profesních oblastech. Prostřednictvím profesního sdružení spolupracujeme s Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně.

Certifikát ISO 9001 a 27001

Naše bezpečnostní agentura má certifikované následující systémy řízení: Systém řízení kvality dle ISO 9001 a bezpečnosti informací dle ISO 27001.

Členství v organizacích / sdruženích

Jsme členy Asociace soukromých bezpečnostních služeb ČR

Je samosprávnou výběrovou, stavovskou organizací, sdružující podnikatelské subjekty působící v oblasti ochrany majetku. Je založena za účelem zvyšování profesní úrovně v poskytování privátních bezpečnostních služeb v České republice a za účelem ochrany zájmů a zajištění potřeb podnikatelů působících v této sféře, včetně kultivace trhu a zvýšení jeho prestiže a kreditu jednotlivých profesí bezpečnostního průmyslu, v souladu s obecně závaznými právními normami České republiky a standardy bezpečnostního průmyslu, zejména pak standardy Evropské unie. Je členem Unie soukromých bezpečnostních služeb České republiky, která je členem Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Svaz průmyslu a dopravy ČR

Je nestátní dobrovolná nepolitická organizací, sdružující zaměstnavatele a podnikatele v ČR. Je největším zaměstnavatelským svazem, který reprezentuje rozhodující část českého průmyslu a dopravy. Jeho základním posláním je ovlivňovat hospodářskou a sociální politiku vlády ČR s cílem vytvářet optimální podmínky pro dynamický rozvoj podnikání v ČR a hájit společné zájmy svých členů. Hájí a prosazuje zájmy zaměstnavatelů a podnikatelů ČR v evropských a mezinárodních organizacích.

 

Nezávazná poptávka

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv dotaz nebo připravíme konkrétní nabídku na míru. Děkujeme.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka
Pokud zadáte celé jméno budeme rádi. Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s čase, kdy můžeme volat.
Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky. Vyplňte, pokud zastupujete nějakou společnost.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.

Certifikáty kvality ISO

Naši klienti

Víte, že ...?

  • činnost bezpečnostní agentury není v ČR upravena žádným zákonem.
  • způsob a rozsah ostrahy objektů bezpečnostní agenturou určuje zpravidla vlastník objektu.
  • na území ČR působí kolem 4 tisíc bezpečnostních agentur na základě vydané koncesní listiny.
  • podíl smluv s bezpečnostními agenturami zadaných na základě nejnižší nabídky představuje v ČR až 90%.
  • v místě naší působnosti je Bezpečnostní agentura Plzeň schopna zajistit ostrahu objektů do 24 hodin.
  • v současné době zaměstnáváme 80-100 pracovníků.
  • na trhu komerční bezpečnosti aktivně působíme od roku 1994.
ISO 9001Certifikát ISO 9001 ISO 27001Certifikát ISO 27001

KP-TINEX spol. s r.o.
Škroupova 2, 301 36 Plzeň

tel: 377221175
fax: 377221176
mail: sluzby@kp-tinex.cz